1.a klase

PirmdienaTrešdienaPiektdienaSestdiena
Bāriņu ielā 10Valentīna 16Bāriņu 10Valentīna 16
18:30-20:00
DEJA Marta
17:00-18:30
BALETS Krista
18:30-20:00
DEJA Marta
PĒC IZVĒLES
10:00-11:30 AKROBĀTIKA Oļegs

1.b klase

OtrdienaTrešdienaCeturtdienaSestdiena
Bāriņu 10Valentīna 16Bāriņu 10Valentīna 16
17:00-18:30
DEJA Egija
18:30-20:00
BALETS Krista
17:00-18:30
DEJA Egija
PĒC IZVĒLES
10:00-11:30
 AKROBĀTIKA Oļegs

1.c klase

OtrdienaTrešdienaCeturtdienaSestdiena
Bāriņu 10Valentīna 16Bāriņu 10Valentīna 16
15:30-17:00
DEJA Egija
15:30-17:00
BALETS Krista
15:30-17:00
DEJA Egija
PĒC IZVĒLES
11.30-13:00
AKROBĀTIKA Oļegs

2. klase

OtrdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
Mazā nometņu 47Mazā nometņu 47Valentīna iela 16Valentīna 16
18:30-20:00
 DEJA Inese / Marta
18:30-20:00
DEJA Inese / Marta
18:30-20:00
BALETS Aleksandra
PĒC IZVĒLES
11.30-13:00
AKROBĀTIKA Oļegs

3.a klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
Bāriņu 10Valentīna 16Liepājas iela 3bValentīna 16Bāriņu 10
17:00-18:30
DEJA Marta
17:00-18:00
BALETS Krista
PĒC IZVĒLES
17:00-18:00
Edgars HIP HOP
17:00-18:00
BALETS Krista
17:00-18:30
DEJA Marta
18:00-19:00
AKROBĀTIKA Estere
18:00-19:00
AKROBĀTIKA Estere

3.b klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
Valentīna 16Mazā nometņu 47Liepājas iela 3bMazā nometņu 47Valentīna 16
18:00-19:00
BALETS Aleksandra
17:00-18:30
DEJA Laura
PĒC IZVĒLES
17:00-18:00
Edgars HIP HOP
17:00-18:30
DEJA Laura
17:30-18:30
 BALETS Aleksandra
19:00-20:00 3.b_klase AKROBĀTIKA Oļegs18:30-19:30
AKROBĀTIKA Oļegs

4.a klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
Valentīna 16Bāriņu ielā 10Liepājas iela 3bBāriņu ielā 10Valentīna 16
17:00-18:00
BALETS Aleksandra
18:30-20:00
DEJA Egija
PĒC IZVĒLES
18:00-19:00
Edgars HIP HOP
18:30-20:00
DEJA Egija
16:30-17:30
BALETS Aleksandra
18:00-19:00
AKROBĀTIKA Oļegs
17:30-18:30
AKROBĀTIKA Oļegs

4.b klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
Valentīna 16Mazā nometņu 47Liepājas iela 3bMazā nometņu 47Valentīna 16
16:00-17:00
BALETS Krista
15:30-17:00
DEJA Laura
PĒC IZVĒLES
17:00-18:00
Edgars HIP HOP
15:30-17:00
DEJA Laura
15:30-16:30
BALETS Krista
17:00-18:00
AKROBĀTIKA Oļegs
16:30-17:30
AKROBĀTIKA Oļegs

5. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
Mazā nometņu 47Valentīna 16Mazā nometņu 47Valentīna 16Mazā nometņu 47
PĒC IZVĒLES
16:00-18:00
HIP HOP Kristīna
18:00-19:00
BALETS Aleksandra
16:00-17:30
DEJA Laura
18:00-19:00
BALETS Aleksandra
16:00-17:30
DEJA Laura
19:00-20:00
AKROBĀTIKA Estere
19:00-20:00
AKROBĀTIKA Estere

6. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdiena
Mazā nometņu 47Valentīna 16Bāriņu 10Valentīna 16
16:00-17:30
DEJA Arina
15:00-16:00
BALETS Krista
16:00-17:30
DEJA Arina
15:00-16:00
BALETS Krista
16:00-17:00
AKROBĀTIKA Estere
16:00-17:00
AKROBĀTIKA Estere
Liepājas iela 3b
PĒC IZVĒLES
18:00-19:00
Edgars HIP HOP

7.a klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdiena
Mazā nometņu 47Valentīna 16Bāriņu 10Valentīna 16
17:30-19:00
DEJA Arina
16:00-17:00
BALETS Aleksandra
17:30-19:00
DEJA Arina
16:00-17:00
BALETS Aleksandra
17:00-18:00
AKROBĀTIKA Estere

17:00-18:00
AKROBĀTIKA Estere

7.b klase


OtrdienaTrešdienaPiektdienaSestdiena

Valentīna 16Mazā nometņu 47Mazā nometņu 47Valentīna iela 16

19:00-20:30
BALETS Krista
17:30-19:30
DEJA Laura
17:30-19:30
DEJA Laura
11:30-13:00
HIP HOP Kristīna
13:00-14:30
AKROBĀTIKA Oļegs

7.b klase


OtrdienaTrešdienaPiektdienaSestdiena

Valentīna 16Mazā nometņu 47Mazā nometņu 47Valentīna iela 16

19:00-20:30
BALETS Krista
17:30-19:30
DEJA Laura
17:30-19:30
DEJA Laura
11:30-13:00
HIP HOP Kristīna
13:00-14:30
AKROBĀTIKA Oļegs

7.b klase


OtrdienaTrešdienaPiektdienaSestdiena

Valentīna 16Mazā nometņu 47Mazā nometņu 47Valentīna iela 16

19:00-20:30
BALETS Krista
17:30-19:30
DEJA Laura
17:30-19:30
DEJA Laura
11:30-13:00
HIP HOP Kristīna
13:00-14:30
AKROBĀTIKA Oļegs