Deju skolotājs Dāgs Zvirgzdiņš

Hip-hop pasniedzējs Dāgs Zvirgzdiņš dejo 11-to gadu. Pirms 4 gadiem pabeidzis Veizāna deju skolu, tagad pats ir pasniedzējs šajā skolā. Papildus par pasniedzēju strādā arī Jelgavas deju skolā „Benefice” un Āgenskalna deju skolā. Pirmos lielākos panākumus deju sacensībās sasniedzis jau 12 gadu vecumā, iekļūstot labāko astotniekā sacensībās Zviedrijā 350 dalībnieku konkurencē. Kopumā ieguvis vairāk kā 60 medaļas par sasniegumiem un uzvarām vietējās un starptautiskās deju sacensībās. Joprojām aktīvi apmeklē dažādas meistarklases un piedalās sacensībās. Kopā ar domubiedru izveidotu grupu uzstājas ar priekšnesumiem un paraugdemonstrējumiem.
Dāgam galvenais dejā ir relaksēties un parādīt savas emocijas un kustību mākslu.

Dāgs uzskata, ka hip-hop ir lieta, kur var radoši izpausties, šajā dejā nekas, ko dara, nav nepareizi. Hip-hopā ir iespēja parādīt citiem savu iztēli, parādīt, kā tieši TU izjūti, apspēlē un interpretē mūziku ar dažādu kustību palīdzību. Šajos treniņos var attīstīt pašpārliecinātību, var iemācīties likt pašam noticēt sev.

Nodarbību sākumā notiek iesildīšanās un izstaipīšanās, lai varētu sākt darbu. Tālāk tiek apgūtas dažādas kustības, bērni mācās improvizēt, lai attīstītu domāšanu un spētu izdomāt jaunas kustības. Bērni mācās arī kombinācijas un formācijas – kopā saliktās kombinācijas, ko iespējams parādīt vecākiem un draugiem.

Nelielam ieskatam - video ar Dāgu, kurā viņš trenējas pirms hip-hop deju sacensībām.

https://www.facebook.com/dags.zvirgzdins/videos/vb.100004769201173/480943248741311/?type=2&theater .