Latviešu dejas pasniedzēja
Vita Grūbe

Vita par sevi saka: 

       "Deja visās tās izpausmēs vienmēr ir bijusi mana kaislība, hobijs un nu jau arī augstākās izglītības aicinājums - Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, apgūstot dejas pedagoģiju. Jau vairāk nekā 16 gadus mana ikdiena, vairāk vai mazāk (un tomēr – vairāk), ir bijusi saistīta ar deju, gan 12 gadus sekmīgi darbojoties mūsdienu deju grupas “Aliens” sastāvā, gan realizējot savas horeogrāfiskās ieceres dažādos pasākumos. Kaut arī rezultāta sasniegšana vienmēr ir patīkama, vislielāko piepildījumu jūtu tieši dejas tapšanas procesa laikā. 
        Horeogrāfisko ieceru realizēšanā spēkus un idejas netaupu, gūstot patiesu prieku no šī radošā procesa dinamiskās dabas. Kaut arī atklājumi dejas pasaulē sākās tieši ar mūsdienu deju, gadiem ejot, esmu iepazinusi vairākus deju stilus, nekad neesmu tos šķirojusi, izvirzot kādu kā vienīgo veiksmīgo un sev pieņemamo. Uzskatu, ka labam deju skolotājam ir jābūt sajūsmā par katru jauno vēsmu un par katru jauno pieredzi – jāspēj pieņemt un iemīlēt jebkuru deju stilu, neskatoties uz savām spējām un patiku pret to. 
         Esmu darbojusies vairākās radošo nozaru sfērās, priecājos par katru izdevību realizēt kā sevi, tā palīdzēt to pašu darīt arī apkārtējiem, neatkarīgi no iesaistīto cilvēku vecuma grupas, vai praktizētā dejas stila. Līdztekus horeogrāfijai, vienmēr ir aizrāvusi ideja par priekšnesuma kopējo vizualitāti un gaumīgu pasniegšanu. Interesējos par jaunākajām tendencēm pasaules dejā, to, kā deja tiek sintezēta ar video mākslu, mūsdienu popkultūru, kā arī par dejas attiecībām ar aktiermākslu kopumā."
Mums ir arī mājas lapa par mūsu veidotajām nometnēm http://www.vendijasnometnes.lv/

 .