Gada plāns 2023/2024

Gada plāna informācija tiek regulāri atjaunināta, atbilstoši aktualitātei

Augusts31.augusts Uzņemšanas nodarbība 9-13 gadi (18:00), 14-18 gadi (16:00)
Septembris4.septembris
Sākas jaunā 2023./2024. deju sezona
 Oktobris4.oktobris pl.19:00
5.oktobris pl.19:00
6.oktobris pl. 18:00

19.oktobris pl.10:00-14:00

23.oktobris pl.13:00

23.-29.oktobris
Vecāku sapulce 1. un 2.kurss Google Meet
Vecāku sapulce 1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 2.b, 2.c klases Google Meet
Vecāku sapulce 3.-7.klases Google Meet


Baleta un laikmetīgās dejas meistarklases Baletskolā 3. un 6.klases.

Rudens video filmēšana Arkādija parkā (deju skolas klases)

Skolēnu brīvlaika meistarklases, regulārās nodarbības nenotiek
 Novembris30.oktobris - 20.novembris

5.novembris

18.novembris
18.-20.novembris

23.novembris
pl.10:00, 12:00, 14:00

24.novembris

25.novembrī

26.novembrī
Alises Bokalderes izrādes veidošana 1. un 2.kurss


"Gulbja ezers" apmeklējums priekšmeta PRAKSE ietvaros

LR proklamēšanas diena
Nodarbības nenotiek!

"Bahs. Joprojām nepārspēts" dalība koncertos 2.kurss
VEF kultūras pilī


Konkursa skate Tukumā 2.kurss

Open Latvian Dance Show Championship "Super show" 2023 Atta centrā (solo)

Straptautiskais horeogrāfijas festivāls - konkurss "L.I.R.A" 2023 Ziemeļblāzmā (solo, dueti)
 Decembris
2.decembris



8.decembris

9.decembris



10.decembris

17.decembris

27.decembris


28.decembris

29.decembris


23.decembris - 2.janvāris
Fotosesija -
M1, M2, M8, M9 grupas
1.a, 1.c, 7.klases, IZLASE

Izrādes "Uztaisi jēgu ar mani" ģenerālmēģinājuma apmeklējums priekšmeta prakses ietvaros

Fotosesija -
M3, M6, M7 grupas
1.b, 2.a, 2.b, 2.c, 3., 4.a, 5.a, 5.b, 6. klase + (balets), 7.(balets) klases, 1.(balets) un 2.kursi

Fotosesija - M5 grupa, 4.b klase, 1.kurss, PRO CHILDREN, HIP HOP dejotāji, BALETS 5.a, 6., 7.,klases, 1. un 2.kurss

"Show me your style" Daugavpils kultūras nams (Children Pro)

pl.17:00-18:00 Ziemassvētku nodarbība M1 grupa
pl.18:30-20:00 Ziemassvētku ballīte M2, M9 grupas

pl.17:00-21:00 Ziemassvētku ballīte 1.c, 2.c, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b klases

pl.12:00-16:00 Ziemassvētku ballīte M3, M5, M6, M7, M8 
pl.17:00-21:00 Ziemassvētku ballīte 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3. klases

Ziemas brīvlaiks - regulārās nodarbības nenotiek
 Janvāris10.janvāris pl.17:00


14.janvāris





27.janvāris
Koncerts J.Vītola mūzikas akadēmijā 5.b klase

Dance Fest Winter Edition VEF kultūras pilī
sk. Marta M7 grupa, 2.a, 3., 4.a klases
sk. Egija 2.b, 2.c, 5.a klases, 2.kurss
sk. Darja M5 grupa, 4.b klase, 1.kurss
sk. Alise M6 grupa, 1.b, 5.b klases
sk. Luīze 1.c klase

International Dance Competition Baltic Cup Paņevēžos (Children Pro, solo, duets)
 Februāris4.februāris pl.17:00

9.februāris pl.18:00

11.februāris pl.17:00

17.februāris

24.februāris
Ziemas koncerts VEF kultūras pilī (visi dejotāji, grupas un klases)

Vecāku sapulce absolventu vecākiem Google Meet


Uzstāšanās Latvijas Basketbola sieviešu izlases spēlē (2.kurss)

Starptautiskais horeogrāfijas festivāls - konkurss "Terpsihora 2024" Ziemeļblāzmā (1.a, 6. klase, Izlase)

Crystal Cup Smiltenē (M6, M7 grupa, 1.b, 2.a, 2.b, 3., 2.c, 4.a, 5.a, 5.b klases, 2.kurss, Children Pro)
 Marts2.marts

3.marts

9.marts


11.-17.marts

16.marts

23.-24.marts

29.marts

29.marts - 1.aprīlis
Latvian Open Dance Championship 2024 VEF kultūras pilī (4.b klase, 1.kurss, Children Pro)

Improvizācijas sacensības deju skolā (3., 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6., 7.klases, 1.A un 1.B kurss)

Izrāžu uzvedums Dirty Deal Teatro - ''Tā tas vienmēr ir bijis" (hor. Alise Bokaldere), "Komēta nāk." (hor. Arina Buboviča), "Sirds frekvence" (hor. Aleksandra Bunga)

Skolēnu brīvlaika meistarklases, regulārās nodarbības nenotiek

Tukums Cup 2024 (M6, M7 grupa, 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 2.c, 3., 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6. klases, 1.kurss, Izlase)

Europestage Atta centrā (6., 7.klase, Children Pro, Izlase)

Dance Olympiad VEF kultūras pilī (M6, M7 grupa, 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 2.c, 3., 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6., 7. klases, 1.kurss, Izlase)

Lieldienu brīvdienas - nodarbības nenotiek
 Aprīlis
9.aprīlis pl. 19:00

27.aprīlis

28.aprīlis
Koncerts Jaunolaines kultūras namā (2.c, 5.b klases, 1. un 2.kurss,)

Best Show Atta centrā 2.c, 5.a, 7. klases, 2.kurss, Izlase

Contemporary, Ballet and Show dance Championship 2024 Lietuvā 5.a klase, 2.kurss, Children Pro
 Maijs1.maijs
4.maijs

4.maijs

6.maijs

11.-12.maijs


LR Satversmes sapulces sasaukšanas diena - brīvdiena
LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena - brīvdiena

Dance Revolution Viļņa, Lietuvā (2.kurss)

Pārceltā brīvdiena

Dance Fest (M6, M7 grupa, 1.a, 1.b, 2.a, 3., 4.a, 5.b, 6., 7. klases, Izlase)

GATAVOŠANĀS JAUNATNES DZIESMU UN DEJU SVĒTKIEM 2025
 Jūnijs1.jūnijs

2.jūnijs

15.jūnijs
Vasaras koncerts VEF kultūras pilī

Akrobātikas sacensības deju skolā
(3., 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6., 7.klases, 1.A un 1.B kurss)

Izlaidums 7.klasei
 Jūlijs1.-5.jūlijs

7.jūlijs pl.19:00

8.-12.jūlijs

22.-26.jūlijs
Tēma - MAZO DEJOTĀJU NOMETNE

Baleta festivāls Tukumā (baleta solisti)

Tēma - AKROBĀTIKAS NOMETNE

Tēma - DEJU NOMETNE
 Augusts5.-30.augustsGATAVOŠĀNĀS JAUNATNES DZIESMU UN DEJU SVĒTKIEM 2025
Septembris