deju skolas vadība 


INESE VAZNE - deju skolas direktore

Deju skolas dibinātāja un direktore, iedvesmotāja un mākslinieciskā vadītāja. Deju un kustību kā profesionālo virzienu izvēlējusies jau bērnībā. Viņu raksturo mērķtiecība, neatlaidība, dullas idejas un lielisks kontakts ar bērniem.

Ceļš uz deju skolu nav bijis ne viegls, ne ātrs. Taču izveidojusies lieliska sadarbība ar talantīgiem dejotājiem, atbalstošiem vecākiem un profesionāliem kolēģiem.

Dzīve deju skolā ir izaicinājumu, nerimstošas virzības un izaugsmes pilna.

Tas neļauj padoties un motivē augt , nemitīgi mācīties un būt kustībā!
DACE ZARIŅA - deju skolas direktores vietniece

Bērnībā vēlējusies kļūt skolotāja. Tomēr darba izvēlēs priekšroku devusi darbam Latvijas augstskolās.
Iegūta augstākā izglītība filoloģijā, mārketingā, vadībzinībās, ir maģistra grāds Biznesa vadībā.
Zināšanas papildinātas ar pedagoģijas tālākizglītības kursiem, kursiem bērnu tiesību aizsardzības jomā, izglītības iestāžu vadīšanā, personālvadībā un psiholoģijā, bērnu nometņu vadībā un daudziem citiem.

Ne tikai studijas, bet arī darba pieredze ilgstoši bijusi saistīta ar izglītības jomu, kas veidojusi kompetences deju skolas akreditācijas iegūšanā un mācību procesa kvalitātes nodrošināšanā.

Deju skolā atbild par mācību procesa nodrošinājuma kvalitāti, pedagogu profesionālo pilnveidi, sadarbību ar izglītības jomu uzraugošajām institūcijām, programmu akreditāciju, kā arī par deju skolas finanšu lietām.  
Labprāt komunicē ar dejotāju vecākiem, iepazīst un atklāj laikmetīgās dejas burvību, uzrauga, lai deju skola būtu ērta un laimīga vieta visiem.

Mūsu skolotāji - IZCILI PROFESIONĀĻI!

LAURA GORODKO -

Laikmetīgās dejas dejotāja, horeogrāfe, pasniedzēja. Latvijas Kultūras akadēmijas laikmetīgās dejas mākslas bakalaura programmas absolvente (2018.g), dejotāja un dejas pasniedzēja ar pieredzi gan Latvijā, gan Igaunijā. Ārpus darba dejas skolā “Vendija” Laura piedalās mākslas un kultūras starpnozaru sadarbības projektos, dejo izrādēs, veido dejas izrādes un horeogrāfijas teātra izrādēm, piedalās dažādos radošajos procesos.
Savu kustības tehniku viņa ik gadu pilnveido, piedaloties dažādās starptautiskās dejas, cirka pedagoģijas u.c. meistarklasēs, mācoties pie pasaulē atzītajiem pasniedzējiem.

Pēdējie nozīmīgākie projekti:
“Kustību lekcija Bez nosaukuma” autore Līga Ūbele
Dejas izrāde “Femina” hor. Sabīne Neilande
Teātra izrāde ģimenei “ Hamoka Komūna” rež. Sabīne Ozoliņa
Teātra izrāde “KONKLĀVS” rež. Klāvs Kristaps Košins


ARINA BUBOVIČA -

Laikmetīgās dejas dejotāja, horeogrāfe, pasniedzēja. Absolvējusi Latvijas Kultūras koledžu un Latvijas Kultūras Akadēmiju. Piedalījusies meistarklasēs Vācijā, Lietuvā, Slovākijā, Krievijā.

2020.gadā atjaunināja un pilnveidoja savu diplomdarbu “SANSARA”, kas vēlreiz tika radīta Zirgu Pastā un piedalījās festivālos “Vides dejas un “Komēta”. Mono-izrāde “Celies”, kura tapa 2019.gadā, Jaunā teātra institūta veidotā projekta “Ārējais klimats, iekšējais laiks” ietvaros, tā vairākkārt tika rādīta uz “Dirty deal teatro” skatuves, kā arī vāirākos vasaras festivālos: “Valmieras teātra festivāls”, “Laba Daba”, “Mākslas pikniks”.

Aktīvi piedalās programmā "Latvijas skolas soma" ar izrādēm "3D par telefoniem" un "VISGRIBIS"(hor.Olga Žitluhina).

Ir bijusi nominēta 2019./2020.gada sezonā Spēlmaņu nakts balvām “Gada kustību mākslinieks” par horeogrāfiju izrādē „FAKE NEWS”, teātra trupa „KVADRIFRONS”.


LĪGA ŪBELE -

ir laikmetīgās dejas horeogrāfe, dejotāja un pasniedzēja, kā arī scenogrāfe. 2018.gadā Līga ir ieguvusi bakalaura grādu Latvijas Kultūras akadēmijas laikmetīgās dejas mākslas programmā, savukārt, 2021.gadā maģistra grādu scenogrāfijā, Latvijas Mākslas akadēmijā.

Līga veido savas dejas izrādes, dejo citu horeogrāfu darbos, kā arī piedalās dažādos vietējos un starptautiskos starpdisciplināros mākslas projektos. Līga regulāri apmeklē dažādas ar deju un citām skatuves mākslām saistītas meistardarbnīcas, festivālus un rezidences, lai pilnveidotu savas prasmes un varētu ar tām dalīties tālāk.

Darbā ar bērniem un jauniešiem, paralēli dejas tehnikas apgūšanai, Līgai ir svarīgi iepazīstināt jaunos dejotājus ar to, cik laikmetīgā deja var būt daudzpusīga - ka nav tikai viens pareizais veids, kā sevi izpaust kustībā; radīt apstākļus, kur ikviens var dejot un atrast savu unikālo kustību valodu.


EGIJA ABAROVIČA -

Laikmetīgās dejas izpildītāja, horeogrāfe un pedagoģe.

Dejotprasmi un izpratni par deju apguvusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, iegūstot mağistra grādu Horeografijā, piedaloties dažāda veida deju meistarklasēs gan pie Latvijas, gan ārvalstu pasniedzējiem, kā arī divu mēnešu Erasmus programmā Beļğijā/Antverpenē, dejas kompānijā "Dogwolf" Chris de Feyter horeogrāfa vadībā. Aktīvi piedalās Latvijas mēroga projektos, kā piemēram , Dabas koncertzāle “Geastrum”, kustību izrādes “Pusotrs” un “Pusaudzis” (hor. Liene Grava) , dejas izrāde “Drosmes projekts” (hor. Eva Krūmiņa), dejas un mūzikas izrāde “Māsa Kerija” (rež. V.Lūriņš, hor. A.Kivlenieks) un daudzi citi projekti, kas saistīti ar mūziku, teātri, deju, kā arī televīziju. Vadījusi meistarklases Latvijā un Beļģijā, veidojusi horeogrāfijas teātrim, mūzikliem un koncertuzvedumiem.

Egija saka :"Deja ir mans ķermenis, kuru jāiepazīst tā, lai skatītājiem un audzēkņiem varu nodot skaidru ziņu, tieši tāpēc strādāju ar sevi individuāli un piedalos dažādās dejas meistarklasēs, pētot un meklējot ķermeņa iespējas un kvalitātes kustībā. Kā izpildītājai, interesē un aizrauj sevis izaicināšana un jauna meklējumi, kā horeogrāfei interesē dejas kompozīcija un kustību leksika, un kā tā māk mijiedarboties ar ideju, kā pedagogam interesē meklēt veidus kā savas zināšanas veiksmīgāk nodot audzēkņiem, ņemot vērā katra audzēkņa individuālo un specifisko ķermeni, kā arī ieaudzināt mīlestību pret savu ķermeni un deju".


ELĪNA ESTERE SLIŠĀNE -

Latvijas Kultūras koledžas absolvente laikmetīgās dejas specializācijā. Pirms dejas sāka nodarboties ar mākslas vingrošanu jau 4 gadu vecumā. Vēlāk saprata, ka vēlas turpināt savu dzīvi saistīt ar deju. Pirms vairāk kā 10 gadiem sāka dejot deju studijā “Vendija”, kura laika gaitā izauga par deju skolu. Jau studiju laikā saprata, ka vēlas kļūt tieši par deju skolotāju, ka darba ar bērniem ir viņas sirdslieta. Deju skolā viņas specialitāte ir mazo sagatavošanas grupu dejotāju mācīšana un arī audzināšana. Elīna prot saprasties ar bērniem un savu mīlestību pret deju prasmīgi ieaudzināt nākamajām dejotāju paaudzēm.

Vieta pielikumiem

MARTA PŪĶE -

Absolvējusi deju skolu "Vendija" 2019. gadā, un tagad skolā jau otro gadu strādā kā pedagogs.
Dejojot deju skolā "Vendija" guva pieredzi, piedaloties konkursos un festivālos gan Latvijā, gan ārzemēs, piedaloties meistarklasēs un koncertos.
Šobrīd paralēli darbam deju skolā "Vendija" mācās Latvijas Universitātē, kur studē, lai kļūtu par sākumskolas skolotāju.KRISTA EŅĢELE -

Baleta jeb Klasiskās dejas skolotāja. Pirmos soļus klasiskajā dejā uzsākusi 6 gadu vecumā Liepājas baleta un deju studijā. No 2017. gada prasmes klasiskajā dejā papildina ar latviešu skatuvisko tautas deju. 2019. gadā absolvējusi PIKC Nacionālo Mākslu vidusskolu Rīgas Horeogrāfijas skolu (tagad: Rīgas Baleta skolu). No 2019. gada studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmā "Deju un ritmikas skolotājs".
OĻEGS IVANOVS -

Akrobātikas un vingrošanas treneris. Nodarbojies ar sporta vingrošanu no 3 gadu vecuma. Šobrīd ir 3. kursa students Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijā, mācās par sporta vingrošanas treneri un rekreācijas speciālistu. Pirms trenera karjeras bijis vingrošanas Latvijas izlasē un Latvijas olimpiskās vienības komandā. Daudzus gadus trenējies pie olimpiskā čempiona Igora Vihrova, piedalījies starptautiskās sacensībās - tādās kā Jaunatnes pasaules olimpiādē, Eiropas un Pasaules čempionātos. Pieredzi ieguvis no daudzu gadu treniņiem un labākajiem vingrošanas un akrobātikas speciālistiem.ALEKSANDRA BUNGA -

Baleta jeb klasiskās dejas skolotāja.
Beigusi Rīgas Horeogrāfijas vidusskolu (1974),  mācījusies pie P.Dzērves, V.Bļinova (Maskavas horeogrāfijas skola) H.Sūnas, A.Lemberga, A.Dragones, J.Koškina, J.Grauda, Herardo gomes de Fonsea (Spānija) un M.Sizovas (Pēterburga).

1974-1997 LNO baleta solliste, 1982-1984 Elerta kustību studijas horeogrāfe. 1983-1986 sporta vingrošanas skolas "Daugava" horeogrāfe. 1991-1992 Indianapolisas ASV baleta trupas solliste.
Ar LNO repertuāru piedalījusies viesizrādēs Eiropā, Skandināvijā, Meksikā, Malaizijā, Maskavā, Pēterburgā.

Veidojusi horeogrāfiju izrādei "Petruška" Stravinskis Elerta kustību studijai 1983.g. Filmējos Rīgas kinostudijas M.F. "Īsa pamācība mīlēšanā", "Mosfiļm-Ideāls vīrs".

No 1997-2008 strādājusi par horeogrāfu IZM SP vingrošanas sporta skolā. No 2003-2005 hor. daiļslidošanas klubā "Dzintara slidas". No 2010 strādājusi VOC (Vingrošanas Olimpiskais centrs) par hor. treneri mākslas vingrošanā, studēju programmas sacīkstēm.

Iegūtā papildu izglītība.
RHV-profesionālais diploms, J.Vītola LMZA sertifikāts par prof. izgl. pedagogu profesionālās prog. apguvi (2003), Latvijas Sporta Pedagoģiskās akadēmijas profesionālās augstākās izglītības diploms, sporta vingrošanas trenera kvalifikācija (2008).

 


ESTERE REPKE -

Mākslas vingrošanas trenere, pedagoģijas bakalaurs.
Strādājusi Kanādā un Zviedrijā, vadījusi treniņnometnes Somijā un Kazahstānā. Guvusi pieredzi Azerbaidžānā un Polijā.
Latvijas vingrošanas federācijas mākslas vingrošanas tehniskās komitejas locekle.
Starptautiskās kategorijas mākslas vingrošanas trenere individuālajā programmā.

KRISTĪNA TUMAKOVA Chris (HIP HOP) -

Dejotāja, horeogrāfe un pasniedzēja. Deju pasaulē pazīstama kā Chris. Par savu pamat stilu uzskata Hip-Hop deju. Latvijas Kultūras Koledžas docētāja un «Hip-hop kultūras deja» specializācijas vadītāja. Savā dejotājas karjerā Kristina ir piedalījusies dažādos deju projektos un izrādēs. Kristina gan individuali gan kopā ar savu komandu - Jam Crew uzvarējusi daudzās Baltijas un citu Eiropas valstu sacensībās. Kā piemēram:
The Lord of the Circle – 1. vieta
SDK.EUROPE preselection - 1. vieta 
JJ – Street Baltic Session – Show Category - 1. vieta; un citas. 
Viņa ir viena no dejotājiem projektā “Dancing Europe”. Šī projekta mērķis ir apceļot Eiropas valstis prezentējot savu deju priekšnesumu.
Kā arī Kristina ir horeogrāfe un dejotaja projekta - TMK Production.