KATRĪNA TRAČUMA -

Ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē ar kvalifikācijām mākslas vingrošanas vecākais treneris un sporta skolotāja. Jau 5 gadus strādā par mākslas vingrošanas treneri un tiesnesi, kā arī ir pasniegusi Streching (stiepšanās) nodarbības pieaugušajiem un vadījusi sporta nodarbības sākumskolā. Papildus ir ieguvusi pilates instruktora sertifikātu.

Gandrīz visu savu dzīvi ir saistījusi ar sportu: 14 gadus nodarbojusies ar mākslas vingrošanu, ieguvusi Latvijas Sporta meistara titulu un bijusi Latvijas Nacionālās izlases pārstāve. Savā ikdienā ir fiziski aktīva, kā tuvāki cilvēki raksturotu – enerģijas lādiņš. Ārpus kustīgās darba dzīves, brīvajā laikā nodarbojas ar dejošanu, vairākus gadus ir bijusi VEF Rīga basketbola komandas karsējmeitene.

OĻEGS IVANOVS -

Akrobātikas un vingrošanas treneris. Nodarbojies ar sporta vingrošanu no 3 gadu vecuma. Šobrīd ir 3. kursa students Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijā, mācās par sporta vingrošanas treneri un rekreācijas speciālistu. Pirms trenera karjeras bijis vingrošanas Latvijas izlasē un Latvijas olimpiskās vienības komandā. Daudzus gadus trenējies pie olimpiskā čempiona Igora Vihrova, piedalījies starptautiskās sacensībās - tādās kā Jaunatnes pasaules olimpiādē, Eiropas un Pasaules čempionātos. Pieredzi ieguvis no daudzu gadu treniņiem un labākajiem vingrošanas un akrobātikas speciālistiem.