Nodarbību laiki

2021./2022.mācību gads
Nodarbības sāksies 6.septembrī!

DEJU SKOLAS LIELĀ ZĀLE
   Mazā nometņu 47

Pirmdiena  Otrdiena Trešdiena  Ceturtdiena  Piektdiena  Sestdiena  Svētdiena 



  
 10:00-11:20
1.klase BALETS
11:00-12:20
Izlase 1 
 16:00-17:20
4.klase
  15:30-16:50
3.b klase BALETS
  15:30-16:50
3.b klase
  16:00-17:20
4.klase BALETS
  15:30-16:50
3.b klase
 11:30-12:50
2.a klase BALETS
12:30-13:50
Izlase 2 
17:20-18:40
5.klase
 17:00-18:20
7.a klase BALETS
 17:00-18:20
5.klase
 17:20-18:40
5.klase BALETS
 17:00-18:20
4.klase
 13:00-14:20
6.klase BALETS
 
18:40-20:00
3.a klase
 18:30-19:50
3.a klase BALETS
 18:30-19:50
7.b klase & 1.kurss
 18:40-20:00
2.b klase BALETS
 18:30-19:50
3.a klase
 14:30-15:50
7.c klase BALETS


 20:00-21:20
7.b klase & 1.kurss BALETS
    

DEJU SKOLAS MAZĀ ZĀLE
   Mazā nometņu 47

Pirmdiena  OtrdienaTrešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena 
    
10:30-11:30
Balets 5-6 gadi 
 
  17:00-18:00
6 gadi B
 17:00-18:00
3 gadi
17:00-18:00 
6 gadi B
17:00-18:00
3 gadi 

 Privātstundas
sk. Elīna
 
 18:00-19:00
5 gadi A
18:00-19:00 
4 gadi A
18:00-19:00 
4 gadi B
18:00-19:00
5 gadi A 
18:00-19:00 
4 gadi A
  
 19:00-20:00
4 gadi B
 19:00-20:00
6 gadi A
19:00-20:00
5 gadi B 
19:00-20:00
6 gadi A 
19:00-20:00
5 gadi B 
  
       

DEJU SKOLAS LIELĀ ZĀLE
   Valentīna iela 16

 PirmdienaOtrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena  Svētdiena
     
 
 16:00-17:20
7.a klase
16:00-17:20
6.klase 
16:00-17:20
7.a klase 
16:00-17:20
6.klase 
   
17:20-18:40
2.a klase
 17:20-18:40
7.c klase
17:20-18:40
2.a klase 
 17:20-18:40
7.c klase
18:30-19:30
 7b.klase &1.kurss
Modernais balets
  
18:40-20:00
2.b klase
18:40-20:00
1.klase
18:40-20:00
2.b klase
18:40-20:00
1.klase 
 19:30-20:50
7.b klase & 1.kurss Jazz deja
  
       


DEJU SKOLAS AKROBĀTIKAS ZĀLE  
 Valentīna iela 16

 PirmdienaOtrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena 
  
   10:00-11:20 
3.a klase

 
 
 16:00-17:20
7.a klase
 11:30-12:50
3.b klase

  17:00-18:20
2.a & 2.b klase
 (izvēle)

17:00-18:20
7.b klase & 1.kurss
17:20-18:40 
6.klase
 13:00-14:20
5.klase
 
18:30-19:50
1.klase (izvēle)
 18:30-19:50
2.a & 2.b klase
 (izvēle)

  18:30-19:50
7.b klase & 1.kurss
18:40-20:00
7.c klase 
14:30-15:50 
4.klase